BETA
CHOOSE A COMPETITION
Copa America
20:00 3A - 4A
20:00 Brazil - 2B
20:00 3B - 4B
Friendlies
16:00 Estonia - Latvia
16:00 Germany - Hungary
19:00 France - Scotland
Hungary NB II
15:00 Zalaegerszeg - FC Ajka
15:00 Mezokovesd SE - Dunaujvaros Palhalma
15:00 Szeged 2011 - Aqvital FC Csakvar
15:00 Varda SE - Szolnok
15:00 Soroksar SC - Soproni Vasutas SE
15:00 Szigetszentmiklosi - Balmazujvaros
15:00 Budaors - Vac FC
15:00 Gyirmot - BFC Siofok
Norway 2. Division
12:00 Nest Sotra - Vaalerenga 2
14:00 Senja - Grorud
14:00 Brattvaag - Elverum
14:00 Gjoevik-Lyn - Tynset
14:00 NIL-Trysil - Nardo
14:00 Byaasen - Hamarkameratene
14:00 Brumunddal - Strindheim
14:00 Floroe - Sola
14:00 Egersund - Foerde
14:00 Vard Haugesund - Frigg
14:00 Loerenskog - Vidar
14:00 Arendal Fotball - Kvik Halden
14:00 Vindbjart - Pors Grenland
14:30 Finnsnes - Mo
16:00 Kjelsaas - Ullern
Poland 1. Division
15:00 Wigry Suwalki - Olimpia Grudziadz
15:00 Sandecja Nowy Sacz - Rozwoj Katowice
15:00 GKS Belchatow - Bytovia Bytow
15:00 Miedz Legnica - Stomil Olsztyn
15:00 Pogon Siedlce - Chojniczanka Chojnice
15:00 MKS Kluczbork - Dolcan Zabki
15:00 Arka Gdynia - Chrobry Glogow
15:00 Zaglebie Sosnowiec - Zawisza Bydgoszcz
15:00 GKS Katowice - Wisla Plock
Poland 2. Division
15:00 Energetyk ROW Rybnik - Gryf Wejherowo
15:00 Blekitni Stargard - KS Legionovia Legionowo
Rakow Czestochowa - Widzew Lodz
15:00 Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko
15:00 Znicz Pruszkow - Nadwislan Gora
15:00 Puszcza Niepolomice - Radomiak Radom
15:00 Polonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg
15:00 GKS Tychy 71 - Stal Mielec
15:00 Olimpia Zambrow - Wisla Pulawy
15:00 Rakow Czestochowa - Kotwica Kolobrzeg
Sweden 2. Division Norra Götaland
11:00 Lindome GIF - Hoeganaes BK
11:30 Saevedalens IF - Vinbergs IF
12:00 Kortedala IF - Vaenersborgs FK
12:00 Skellefteaa - Soederhamn
12:00 Sundbybergs IK - Vaesteraas IK
12:00 Eskilsminne IF - Dalstorps IF
12:00 Tenhults IF - Halmia
12:00 FC Rosengaard - IFK Berga
12:00 Lindsdals IF - Torns IF
12:00 IFK Haessleholm - Lunds BK
13:00 Anundsjoe IF - Bodens BK
13:00 Vaermbols FC - FC Linkoeping City
13:00 Kvarnsvedens IK - Karlbergs BK
14:00 Skoftebyns IF - IK Gauthiod
14:00 Karlstad BK - IFK Kumla
14:00 Rynninge - Lidkoepings FK
14:00 Haernoesands FF - Valbo FF
14:00 Gaellivare Malmbergets FF - Moroen BK
14:00 Motala AIF FK - Huddinge IF
14:00 IFK Aspudden-Tellus - Karlslunds IF HFK
14:00 Skiljebo SK - Gamla Upsala
14:00 Vaermdoe IF - BKV Norrtaelje
14:00 IFK Malmoe FK - Haessleholms IF
14:00 BK Olympic - Asarums IF FK
14:30 FC Gute - Sollentuna FF
15:00 Aange IF - Hudiksvalls FF